09105275196

خدمات ما

۱- خدمات درون سازمانی

منظور از سازمان در این متن هر کسب و کار هدفمندی است که حداقل پنج عضو داشته باشد. در این بخش بر اساس ظرفیت های مادی، معنوی و انسانی مجموعه ی شما، ایده ها و راهکار هایی توسط تیم ما طراحی می شود که شما بتوانید بر اساس پتانسیل ها و ظرفیت های موجود، علاوه بر رفع چالش ها و موانع پیش روی خود؛ به افزایش فروش، توسعه ی کسب و کار، برندینگ قوی و تمایز از سایر رقبایتان دست یابید:
در این بخش ایده های ما جهت تقویت، تصحیح و تکمیل سایت و صفحات مجازی شما است. همچنین ایده هایی به شما ارایه می کنیم تا از تمامی پتانسیل های سایت و صفحه ی خود جهت افزایش فروش، ارتباط بهتر و سریع تر با مشتریان تان و… بهره ببرید. به طور مثال راهکار هایی به شما ارایه می کنیم که چگونه از محصولات و خدماتتان عکس، ویدیو و متن جذاب تهیه کنید، و آن ها را در چه زمانی و به چه شکلی در صفحه ی اینستاگرام خود بارگزاری کنید؛ تا بیشترین مخاطب را جذب و بیشترین سفارشات مجازی را داشته باشید
در این بخش ایده ها و راهکار هایی به شما ارایه خواهد شد که علاوه بر بالا رفتن احساس نشاط و آرامش کارکنانتان در محیط کار، فضایی خلاقه، جذاب و آرامش بخش نیز برای مشتریان خود فراهم نمایید. این اقدام علاوه بر حصول نتایجی که ذکر شد، می تواند یکی از عوامل مهم تمایز شما از سایر رقبایتان و دست به دست شدن تصاویر دکور شما بین مشتریان و تبلیغ مجموعه ی شما شود.
در این بخش ایده ها و برنامه های لازم را جهت قدرتمند سازی هر چه بیشتر مجموعه ی شما، در حوزه ی بخش های مختلف فرآیند تولید محصولات یا ارایه ی خدمات طراحی خواهیم نمود به طور مثال ایده پردازی راجع به بسته بندی متمایز، کم هزینه و جذاب محصولات یا توسعه و تمایز مجموعه ی خدمات شما بر طبق نیاز مشتریان.
در این بخش پس از شناسایی و تحلیل جزییات موانع پیش روی شما (مثلاً شرایط کرونا) که باعث کند شدن یا متوقف شدن برخی از اقدامات شما شده است، با طرح ریزی برنامه های جایگزین یا تسریع کننده شما را در حل این چالش ها یاری خواهیم داد.

۲ - خدمات برون سازمانی

منظور از سازمان در این متن هر کسب و کار هدفمندی است که حداقل پنج عضو داشته باشد. در این بخش بر اساس ظرفیت ها، پتانسیل ها، فرصت ها، تهدیدات و… در حوزه های مرتبط با کسب و کار شما؛ ایده ها و راهکار هایی توسط تیم ما طراحی می شود که بتوانید بر اساس شرایط موجود، علاوه بر رفع چالش ها و موانع پیش روی خود؛ به افزایش فروش، توسعه ی کسب و کار، برندینگ قوی و تمایز از سایر رقبایتان دست یابید:
در این بخش تیم ما با بررسی دقیق رقبا در عرصه ی کاری شما، نقاط قوت و ضعف ایشان را شناسایی کرده و بر اساس آن برنامه های جامع و کاملی به شما ارایه خواهد کرد، که در برابر اقدامات ایشان، چه استراتژی های متمایزی را اجرایی کنید که از ایشان پیشی بگیرید.
مسلماً و در هر عرصه ای اتحاد چند نیروی متمایز و هم هدف شدن، بسیار بسیار به تقویت یکایک ایشان و شکست ناپذیری کلیت مجموعه کمک خواهد کرد. از سویی همکاری با سایر مراکز، برند ها و… یعنی بهره مندی شما از ظرفیت ها و پتانسیل های مادی، معنوی، انسانی و… ایشان؛ و این یعنی صرفه جویی چند صد میلیونی و البته طی کردن “ره صد ساله در یک شب”. اما مسلماً این انتخاب و همکاری باید سنجیده و با تحلیل همه جانبه باشد که تبدیل به ضد ارزش برای شما نشود؛ در این راه ما کنارتان خواهیم بود و دانش خود را در اختیارتان می گذاریم.
در این بخش با بررسی دقیق عوامل مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و… در سطح کشوری و جهانی، تاثیر یکایک آنها را روی کسب و کار شما می سنجیم و در نهایت راهکار های جامعی برای تبدیل هر تهدیدی به فرصت به شما ارایه خواهیم کرد. به طور کلی ایده پردازی و طراحی برنامه های لازم در هر بخش از فعالیت های برون مجموعه ای شما، بر اساس نوع کسب و کارتان و حضور مشاوران حرفه ای تیم، در این بخش از خدمات ما جای خواهد گرفت و ما همراه و یاریگر شما خواهیم بود.

3 - خدمات بازاریابی و تبلیغات

در این بخش بر اساس نوع و طیف مشتریان کسب و کار شما، و همچنین بر اساس ظرفیت های مالی، معنوی و انسانی مجموعه ی شما، طراحی جامع و دقیق برای بازاریابی و تبلیغات شما انجام خواهیم داد؛ از جمله:

در این بخش ما با طراحی ایده ها و برنامه های تبلیغاتی موثر و جذاب، از مشتریان شما، مخاطبان مبلغ خواهیم ساخت؛ به این معنی که علاوه بر اینکه هر مخاطب شخصاً از شما خرید می کند، کسب و کار و برند شما را به دوستان و آشنایان خود نیز توصیه نماید.

همانطور که بار ها در علم تبلیغات ثابت شده است، تاثیر تبلیغات کلامی و گرم بسیار بالا و البته ماندگار است.

در این بخش ما با طراحی کمپین های تبلیغاتی وسیع، متمایز و کارآمد جهت عرضه در رسانه های کلان و جزیی (شهری و کشوری)، با کمترین هزینه ها در اندک زمانی روی برندینگ و افزایش فروش شما کار خواهیم کرد.

به طور کلی در سیاست کاری اتاق فکر انجام کار های اجرایی نمی گنجد؛ اما تیم ما با در اختیار داشتن سطح ارتباطات وسیع خود با اهالی رسانه، می تواند زمینه های همکاری تبلیغاتی و رسانه ای لازم را با اقل هزینه ها برای شما مقدور سازد.

همچنین در طی سالهای اخیر این موضوع ثابت شده است که بهره گیری از حضور مشاهیر و رسانه های کلان کشوری تنها زمانی موثر است، که طرح ریزی دقیق و درستی بر اساس نیاز ها و سلایق مشتریان، پتانسیل ها و ظرفیت های برند، پیشینه ی سفیر مشهور برند و… انجام شده باشد؛ در غیر این صورت نه تنها تبلیغات با حضور مشاهیر سودی برای صاحب کسب و کار ندارد، بلکه در موارد بسیاری وی را دچار ضرر های جبران ناپذیری نیز می نماید. تیم ما با پشتوانه ی پژوهشی و تخصصی خود می تواند راهنمای شما در این عرصه باشد.